GRUP ŞİRKETLERİ

Kademe Bilişim Teknolojileri

Kademe Bilişim 2006 yılı itibari ile Kare Bilişim firmasıyla grup şirketler olarak IT sekteründe hizmet vermeye başlamıştır. Kademe Bilişim bölgedeki her sektörden kuruma “Her Kademede Değer Katan Çözümler!” sloganıyla hizmet vermeye başlamış bir bilişim firmasıdır.

Kademe Bilişim insan ve bilgisayar sistemlerini en iyi şekilde entegre ederek ve hizmet odaklı yaklaşımıyla müşterilerimize en hızlı çözümü sunmaktadır. Kademe Bilişim’in Sunduğu Hizmetler;

• Sistem Entegrasyonu ve Kurulum Kurumların İhtiyacı olan uygulama ve donanımların güvenli ve verimi yapılar üzerinde kurulumu ve yönetimi sağlanmaktadır.

• Periyodik ve Koruyucu Bakım Sözleşme kapsamındaki müşterilerimizin sistemlerine yönelik koruyucu ve periyodik bakım hizmetlerimiz önceden problem giderme esasına dayanmaktadır. Bu bakımlar donanım ve yazılımların maruz kaldığı kötü koşulları ortadan kaldırmaktadır.

• Onarım ve Destek Kademe bünyesinde bulunan destek ekibimiz, destek merkezine gelen arızalı ürünleri veya müşteri ofisinde bulunan arızalı ürünlerin problemlerini son teknoloji cihazlarla saptayarak en kısa zamanda çözer ve gerekli testleri yapar.

• Güvenlik ve Anti-Virüs Çözümleri İhtiyaçlar doğrultusunda kurumlar güvenlik politikalarını oluştururken Yazılım ve Donanm güvenlik duvarlarına ihitiyaç duymaktadırlar. Checkpoint, Juniper, Fortinet, Cisco, Microsoft ISA, Symantec ve Trend Micro gibi ürünler güvenlik ve anti-virüs çözümlerimizin başlıcalarıdır.

• Garanti ve Envarter Takibi Kaydı tutulan donanım ve yazılım envanterleri müşterilerimize periyodik olarak rapor edilir. Müşterilerimiz bu kayıtlar sayesinde donanım ve yazılım ihtiyaçlarını planlar ve bütçelerini olştururlar.

Daha detaylı bilgi için; http://www.karebil.com/kademe.php

©2018 - AKARE ELEKTRONİK SAN.TİC. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi